SPLENDOR X

תחנת העבודה האסתטית היחידה המונעת על ידי טכנולוגיית BLEND XTM

מה שאנחנו עושים משנה את האופן בו אנשים מרגישים לגבי עצמם.

אנחנו לא מסירים רק שיער לא רצוי, אנחנו מסירים ספקות ודאגות, וכן מחיצות בין אנשים לבין מה שהם יכולים להיות.

אנחנו יוצרים, מתכננים ומייצרים ביטחון עצמי.

כך מרגיש ביטחון עצמי.

חזית הטכנולוגיה העולמית מהחברה המובילה בעולם

מכשיר SPLENDOR X מתוצרת חברת Lumenis, מובילה עולמית בטכנולוגיות המבוססות על לייזר ואנרגיה, מאפשר לכם להתאים את טיפולי הסרת השיער וטיפוח העור על פני ספקטרום רחב מאין כמוהו של גוני עור.

 

BLEND X

פליטת קרן לייזר  דו-צדדית באורכי הגל של Nd:YAG (1064 ננומטר) ואלכסנדריט (755 ננומטר), מסונכרנת ובעלת מידות הניתנות לכוונון.

כתם ריבועי

לכיסוי אחיד של העור, המונע חפיפה ונקודות חמות, עד 27×27 מ"מ.

טיפולים מהירים

גודל כתם גדול וקצב חזרה מהיר

ורסטיליות טיפולית ופתרונות לעור

הפחתת קמטים, נגעים של כלי דם ופיגמנטים

אינסוף אפשרויות. ורסטיליות אולטימטיבית

המוצר SPLENDOR X, המבוסס על BLEND X, מהווה מערכת לייזר מוצק ייחודית עם הספק, מהירות וכושר כיסוי חסרי תקדים.

פליטה כפולה של קרני לייזר מסוג Nd:YAG ואלכסנדריט.

באמצעות טכנולוגיית BLEND X ניתן לסנכרן את אורכי הגל של Nd:YAG (1064 ננומטר) ואלכסנדריט (755 ננומטר), לקבלת קרן בפרופורציות הניתנות לשינוי לצורך התאמת הטיפול לסוג העור, צבע השיער ועוביו לקבלת טיפול בטוח ואפקטיבי.

עוצמתי, מהיר וורסטילי, SPLENDOR X מטפל בשורה ארוכה של פרוצדורות הסרת שיער ומצבי עור כגון הפחתת קמטים, נגעים וסקולריים ונגעי פיגמנטים.

עוצמה גבוהה, מהירות חסרת תקדים

המוצר SPLENDOR X הוא עוצמתי ביותר, בזכות הספק יציאה של W 250 הוא נותן קצב כיסוי מהיר המשלב צפיפות אנרגיה גבוהה, כתם גדול וקצב חזרה גבוה.

גודל הכתם הריבועי המהפכני

כתם הלייזר הריבועי המהפכני מספק כיסוי מהיר יותר ואחיד יותר של אזור הטיפול, עם כתמים גדולים יותר  החודרים עמוק יותר. ללא חפיפות, ללא כוויות וללא תיקונים של אזורים שפוספסו.

הכתם העגול המסורתי גורם לכיסוי בלתי אחיד המשפיע על היעילות והבטיחות. כיסוי מדויק הופך לפשוט עוד יותר הודות לסימון העור בקרני UV, היוצרים רשת שקל לעקוב אחריה.

עדשות חליפיות לכל גודל כתם

SPLENDOR X מאפשר החזר גבוה יותר על ההשקעה בזמן קצר יותר עקב חיי המנורה הארוכים יותר, העדר חומרים מתכלים ואפשרות לשירות מרחוק.

החלפה עצמית של המנורהTM

החליפו את מנורת הבזק הלייזר בעצמכם בתוך שניות, ללא צורך בטכנאי וללא השבתה של המערכת.

חיבוריות מרחוק לצורך מתן שירות

תוכנת שירות מתקדמת מאפשרת למהנדסים המוסמכים לאתר ולתקן תקלות, לכייל ולשדרג את המערכת מרחוק, תוך הגדלת זמן העבודה.

הסרת שיער

המסע שלכם עם SPLENDOR X רק החל

אנחנו רוצים שהעסק שלכם יגדל עם Splendor X. לכן בנינו חבילת תמיכה שמתחילה בשיחה הראשונה וממשיכה אתכם ככל שהעסק שלכם מתחיל לראות את היתרונות שאנחנו מעניקים. אנו מוודאים שתהיה לכם כל ההכשרה לה אתם זקוקים, ושתקבלו את החומרים הקליניים המעודכנים ביותר. פעילות השיווק שלנו ישירות לצרכן תומכת במותג, ושומרת על הסרת השיער שלLumenis  כטיפול הנבחר על ידי הלקוחות בכל רחבי העולם.

הכשרת צוותים אנחנו מתקינים את המערכת    ומכשירים את הצוות שלכם, כך שתוכלו להעריך את סוג העור והתנאים, ליצירת תכנית טיפול מושלמת לכל פציינט.משמעות ההכשרה הקלינית של המומחים שלנו היא שהם יתנו יעוץ וטיפולים על בסיס ידע וניסיון. 

 

 ביטחון ללקוחות יש שאלות רבות אודות הסרת שיער בלייזר. האתרים שלנו הפונים ללקוחות יקנו להם את הביטחון לו הם זקוקים על מנת לנוע קדימה עם הטיפולים.

Lumenis Practice Locator אלפי מטופלים פונים למטפלים מדי חודש. סייעו להם למצוא את הקליניקה שלכם במדריך Lumenis Practice Locator. אנו מריצים קמפיינים המובלים על ידי משפיעים, מדיה חברתית ווידאו ויראלי לקידום מדריך זה.

שיווק מיטבי של הקליניקה נציג Lumenis האישי שלכם יוכל לחלוק אתכם תכניות שיווק אותן תוכלו להתאים לעסק שלכם. החל בתוכניות סטנדרטיות של 90 יום להצלחה ועד לתכניות נאמנות וקידום מכירות.

 

 

צרפו את הקליניקה שלכם למותג כלקוח של Lumenis תהיה לכם גישה לפורטל Lumenis Physicial Portal, כאן תוכלו למצוא חומר כגון עלונים ופוסטרים. תהיה לכם גם גישה לכמות רבה של מידע קליני ומידע על המוצר.

המשאב החשוב ביותר שלכם הנציג הפרטי שלכם נמצא רק במרחק של דוא"ל, הודעה או שיחת טלפון. אנו רוצים שתרגישו חלק ממשפחת Lumenis, לכן הרגישו חופשיים ליצור איתנו קשר בכל זמן. אנחנו נעשה תמיד את המקסימום לחזור אליכם בתוך 24 שעות.

התוויות לשימוש

אלכסנדריט ו- Nd:YAG: הסרת שיער, הפחתת שיער קבועה*, טיפול ב Psudofolliculitis Barbae (PFB). טיפול בנגעים וסקולריים, כולל אנגיומות, המנגיומות, טלנגיקסטזיה ונגעים וסקולריים שפירים אחרים וורידים ברגליים. טיפול בנגעי פיגמנטים שפירים.

Nd:YAG: **קרישה והמוסטזיס של רקמות רכות, קמטים, **צלקות, אוניכומוקוזיס / פטרת הציפורניים **קעקועים

*הפחתת שיער קבועה מוגדרת כהפחתה יציבה לטווח ארוך במספר השערות הצומחות מחדש בעת מדידה לאחר 6, 9, 12 חודשים לאחר השלמת טיפול. סוגי עור לפי פיצפטריק I עד IV, כולל עור שזוף.

**לשיווק מחוץ לאיחוד האירופי

 

אזהרות וסיכונים

אין לנסות לבצע טיפול על פציינטים עם המצבים הבאים באזור הטיפול: זיהומים פעילים, מצבים דלקתיים של העור, שומות דיספלסטיות, קעקועים, פצעי הרפס פעילים, חתכים או שפשופים פתוחים, מחלות וירליות, פטרייתיות או בקטריאליות או היסטוריה של היפרפיגמנטציה פוסט-דלקתית, היסטוריה של צילוק קלואידי. התגובות המידיות הנפוצות ביותר לטיפול בלייזר להסרת שיער, הבהרה/הכהיה של פיגמנטים, נגעים וסקולריים ונגעי פיגמנטים בקמטים הן אודם, בצקת ובצקת פריוסקולרית, הלבנה וסקולרית, היפרפיגמנטציה והיפופיגמנטציה או שינויים במרקם האזורים המטופלים. את הרשימה המלאה של התוויות-הנגד והסיכונים ניתן למצוא במדריך המשתמש של SPLENDOR X.

אודות Lumenis

Lumenis היא מובילה עולמית בתחום של פתרונות קליניים פולשניים מינימליים לשווקים הכירורגיים, האופתלמולוגיים והאסתטיים, והיא מומחית ידועה בעולם בפיתוח ומכירה של טכנולוגיות מבוססות-אנרגיה, כולל לייזרים, אור פועם עוצמתי (IPL), ותדרי רדיו (RF). במשך יותר מ 50 שנה, המוצרים החדשניים של Lumenis הגדירו מחדש את הטיפולים הרפואיים והגדירו סטנדרטים טכנולוגיים וקליניים מתקדמים.