PHOTON TOUCH

הסטנדרט החדש בטיפולים אסתטיים

פוטון טאצ מציגה סטנדרט חדש בטיפולים קוסמטיים ורפואיים. מערכת חדשנית המשלבת מגוון רחב של טיפולים אסתטיים בטכנולוגיות חדשניות המבוססות על פטנטים בינלאומיים.

הטכנולוגיות השונות Photon one ,B shape ,B tight ,R dot הינן טכנולוגיות פורצות דרך בתחומן המאפשרות סביבת  עבודה מהירה  אפקטיבית ובטוחה.

טכנולוגיית פוטון וואן מאפשרת שליטה על 4 אפקטים שונים המשפיעים על תוצאות הטיפול

 • TRT– זמן קירור העור
 • זמן תגובת הכאב של הרצפטורים בעור
 • עומק הטיפול (שערה או נגע עורי)
 • צבע העור וצבע האובייקט המטופל (שערה או נגע עורי)

יתרונות הטכנולוגייה

 • זמן הטיפול הקצר ביותר הקיים כיום
 • 5 טיפולים בלבד בכל סדרה
 • ללא צורך בג’ל או במשחות אלחוש
 • המספר הגדול ביותר של פולסים בפולס בודד
 • אורך חיים מקסימאלי לכל ידית טיפולים
 • טכנולוגיה ייחודית להקרנה מבוקרת של אורכי גל בודדים
 • קירור רקמה בבקרת עומק (Photon one)
 • ללא כאבים
 • כל סוגי העור
 • כל עונות השנה
 • כל הגילאים
 • התאמת טיפול אוטומטית בהתאם לאיזור המטופל (RF)

אנו מספקים פתרונות טכנולוגים ותמיכה קלינית ועסקית שדרוג מכשירים  ומתחייבים לא רק לאיכות המכשיר ולביצועים קליניים ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם לליווי עסקי ועזרה בשיווק על ידי גורמים ותיקים ומומחים בתחום.

אצלנו תמצאי פתרונות טכנולוגים ותמיכה קלינית ועסקית שדרוג מכשירים. אנו מתחייבים לא רק לאיכות המכשיר ולביצועים קליניים ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם לליווי עסקי ועזרה בשיווק על ידי גורמים ותיקים ומומחים בתחום.

מחוייבים לתוצאות    

טכנולוגיית בי שייפ ,בי טייט ,אר דוט מאפשרת שליטה על תוצאות הטיפול:

הגברת הפעילות המטבולית – פעילות גופנית מאומצת +ניקוז לימפטי

גירוי הגוף לייצור של סיבי אלסטין וקולגן.

טיפול ממוקד ועוצמתי  עם זמן החלמה מהיר

בעזרת טכנולוגיית B SHAPE ניתן לבצע את הטיפולים  הבאים

הצרת היקפים וחיטוב הגוף

השומן נמצא בין השרירים לעור  השומן הזה מחולק לשתי שכבות המופרדות ברקמת חיבור: שכבה "שטחית" הקרובה יותר לעור, ושכבה "עמוקה" הקרובה יותר לשרירים. הן שכבת הצלוליט והן שכבת השומן ממוקמות המרחק של 5 עד 15 מ"מ מתחת לפני העור. סדרת טיפולים תתפרס על פני 5-10 מפגשים (ניתן לראות תוצאות לאחר 2-3 מפגשים). יש להמתין כשבוע  בין טיפול לטיפול.

צלוליט

צלוליט הינה גבשושיות על העור כתוצאה מהצטברות לא אחידה של שומן  תת עורי. תופעה זו שכיחה בעיקר אצל נשים ובאזור המותניים, הירכיים, זרועות והישבן. הטיפול הינו חימום וביצוע מסאז לימפטי בו זמנית, המסת הצלוליט וניקוזו במערכת הלימפה. סדרת טיפולים תתפרס על פני 5-10 מפגשים (ניתן לראות תוצאות לאחר 2-3 מפגשים). יש להמתין כשלושה טיפולים בין טיפול לטיפול.

בעזרת טכנולוגיית  B Tight  ניתן לבצע את הטיפולים הבאים 

מיצוק העור והרמת פנים נפולות

הטיפול מיועד לשני המינים בעיקר באזור הפנים  ונועד להחלקת המצח , עיניים – שקועות , הרמת הפנים והלסת הרמת לחיים, מיצוק אזור הצוואר . חימום תת עורי של סיבי הקולגן ,שיפור בזרימת הדם ובחילוף החומרים .תוצאות הטיפול הינן : מראה עור קורן מלא ושופע , וללא  קמטוטים .

העלמת קמטים

הטיפול מיועד לשני המינים בעיקר באזור הפנים ונועד לטפל קמטי מימיקה (קמטי ההבעה מופיעים בגיל צעיר יחסית ונובעים מהתכווצות חוזרת ונשנית של העור). קמטי גרביטציה בהעמקה של הקו המחבר בין זוויות האף לזוויות הפה. ההשפעה העיקרית היא גירוי מתמיד של הפיברובלסטים, ומכאן, פעולת גיהוץ קמטים  אפקטיבית. תוצאות הטיפול הינן: מראה עור חלק וללא קמטוטים לא רצויים.

סימני מתיחה/צלקות אקנה/ פיגמנטציה שטחית

הטיפול מיועד לשני המינים ונועד לטיפול בצלקות אקנה, סימני מתיחה, קמטוטים ופיגמנטציה שטחית.

עקרון העבודה של הידית הינו יצירת  חימום נקודתי  כאשר האיזור מסביב לשטח ההקרנה של כל נקודה מרפא באופן טבעי את נקודת החימום. הריפוי אורך בין 5 ל-7 ימים.

טכנולוגיית photon one מאפשרת שליטה על 4 אפקטים שונים המשפיעים על תוצאות הטיפול

 • TRT– זמן קירור העור
 • זמן תגובת הכאב של הרצפטורים בעור
 • עומק הטיפול (שערה או נגע עורי)
 • צבע העור וצבע האובייקט המטופל (שערה או נגע עורי)

בעזרת טכנולוגיית photon one ניתן לבצע את הטיפולים הבאים

הסרת שיער

הטיפול מיועד לשני המינים בכל אזורי הגוף, לכל צבע עור ואף לעור שזוף בקיץ. הסרת השיער מתבצעת בעזרת אפליקטור אחד או יותר. צורת הפולס, קירור הרקמה ואורכי הגל השונים מבטיחים את שביעות הרצון של המטופל ומעניקים חוויה ללא תחרות.

הצערת עור

הטיפול מיועד בעיקר לנשים בכל הגילאים ונועד לעור פגוע, גוון עור לא אחיד, טקסטורה פגומה ונזקי שמש, גיל, עישון ותזונה (סולר קרטוזיס, היפר פיגמנטציה). אחוזי ההצלחה הם גבוהים ביותר ובסוף הטיפול מתקבל עור בעל גוון אחיד ומראה קורן וזוהר.

טיפול בנימים ובכתמים פיגמנטלים

הטיפול מיועד בעיקר לנשים בכל הגילאים ונועד להעלמת נגעים של כלי דם (המנגיומות, טלנגיאקטזיות, אריתמה, רוזצאה) וכתמים פיגמנטלים. אחוזי ההצלחה גבוהים ובסוף הטיפול הכתמים ונגעי כלי הדם נעלמים ומתקבל עור בעל מראה אחיד.

טיפול באקנה

הטיפול מיועד לשני המינים בכל הגילאים, בעזרת הטיפול נעלמים פצעי אקנה על ידי הרס הבקטריות ותאי הדם המזינים את הפצעים. אחוזי ההצלחה גבוהים ובסוף הטיפול מרקם העור הוא בעל מראה בריא ואחיד. במקרים מסוימים יש לשלב טיפול תרופתי.

מיצוק עור הפנים

הטיפול מיועד לשני המינים, במיוחד בגילאים מתקדמים. עם הגיל, מתדלדלות שכבות הקולוגן והאלסטין מתחת לדרמיס וכך נגרמות “נפילות" פנים, סנטר וזרועות. שימוש באנרגיית חום בעזרת טכנולוגית פוטון וואן גורם להיווצרות הקולוגן ולסיבי האלסטין, כך מתקבל מראה עור מורם ומתוח.

טיפול בפטרת ציפורניים

הטיפול מיועד לשני המינים ולכל הגילאים. הטיפול הורס את הדלקת הפטרייתית בעזרת אנרגיית החום שבהקרנת אור. הטיפול מרפא את הפטרת ומונע את חזרתה לציפורן. אחוזי ההצלחה בטיפול הם גבוהים מאוד ובסוף הטיפול יש צמיחה של ציפורן בריאה ועור בריא סביב הציפורן. במקרים מסוימים יש לשלב טיפול תרופתי.