Nuera

העוצמה של חימום עמוק בהתאמה אישית להחלקת עור וצלוליטיס

אנחנו מאמינים, שלהיות שונה הוא דבר טוב, במיוחד בכל הנוגע לגוף שלנו.
לכל אחד מאיתנו מידות גוף, צורות גוף, משקלים ויעדים שונים.
ל-‎NuEraTightTM ‎ יש את הכוח לעזור לאנשים להבליט את ההבדלים הקיימים ביניהם ולממש את הפוטנציאל האמיתי הגלום בגופם, מכף רגל ועד ראש.

‎NuEraTight ‎ היא פלטפורמה מהפכנית ולא פולשנית להחלקת העור, שמתאימה למגוון רחב של סוגי עור ואזורים בעור.

הטכנולוגיה המתקדמת של חימום עמוק בהתאמה אישית מאפשרת לטפל במגוון רחב של בעיות במהלך סבב יחיד, יעיל ומותאם אישית – לתוצאות ארוכות טווח בעלות מראה טבעי, שמלוות בתחושה של "עיסוי באבנים חמות".

לכל אורך הדרך אנו מתמקדים בפשטות הטיפול ובהחזר השקעה ייחודי.

התאמה מיטבית למטופלות ועבורכם!

ברוכות הבאות לעידן חדש של טיפולים מהירים, יעילים ורב תכליתיים לפנים ולגוף: ‎. NuEraTight
NuEra, פרי פיתוחה של ‎Lumenis®‎, חלוצה בתחום הטכנולוגיות מבוססות האנרגיה, שלה יותר מ-50 שנות ניסיון, הוא התקן RF שמיועד לחימום שטחי ועמוק כאחד. הוא מיועד לטפל במגוון בעיות, כגון הפחתה זמנית במראה הצלוליטיס.

המשמעות של ‎ NuEraTigh‎t…
עבור המטופלות:
• מראה חלק
• נוחות בטיפול
• תוצאות משביעות רצון

עבור המטפלים:
• פשטות
• טיפול במגוון רחב של בעיות
• טכנולוגיה אמינה

עומק ועוצמה חסרי תקדים: החלקת עור ממוקדת מכף רגל ועד ראש

NuEraTight‎ הוא פתרון לא פולשני מבוסס תדרי רדיו, שמיועד לשפר את מראה הצלוליטיס והעור הרפוי, וזאת דרך תוצאות עקביות וללא זמן השבתה.
‎NuEraTight פולט גלי רדיו עוצמתיים בתדר של ‎470kHz, לצד הספק גבוה של 250W, על מנת לחמם את פני השטח של העור באופן שטחי או להגיע לרקמות עמוקות יותר. ניתן לשלוט בעומק באמצעות שימוש ביחידה ידנית הד-קוטבית או דו-קוטבית עם אלקטרודות במגוון גדלים, לצורך טיפול בשלל מצבים ברמות חומרה שונות, באזורים שונים של הגוף ושל הפנים.
‎NuEraTight ממטב את יעילות הטיפול באזור הבטן, המתניים, האחוריים, החלק הפנימי והחיצוני של הירך, הזרוע העליונה, שומנים באזור החזה והגב וכן סביב העיניים, הפה, הלחיים והצוואר.
‎‎NuEraTight פולט קרינה בתדר נמוך של 470kHz כדי לאפשר חדירה לרקמות עור עמוקות יותר ועל מנת להשיג השפעה תרמית ותוצאות משופרות.

חימום עמוק בהתאמה אישית: תדרי רדיו מבוקרי טמפרטורה

NuEraTight עושה שימוש ב-APIC(בקרה אוטומטית של עוצמה ועכבה), טכנולוגיית ה-RF מן הדור הבא, לחימום שטחי ועמוק כאחד, שמיועדת לספק בטיחות ויעילות.

טכנולוגיית ה-APIC מגבירה אוטומטית ובהדרגה את עוצמת ה-RF, עד ההגעה לטמפרטורת היעד שנקבעת על סמך זיהוי העכבה, ולאחר מכן משמרת את הטמפרטורה לכל אורך הטיפול. היא מספקת חימום מדויק לאזור המטופל, כמו גם תוצאות עקביות שניתנות לחיזוי.

כעת תוכלו להתמקד בטיפול באמצעות היחידה הידנית קלת המשקל והארגונומית, ולהניח למערכת לדאוג לטמפרטורה ולעוצמה הנכונות.

בפשטות, דיוק חכם: איך פועל NuEraTight

NuEraTight ידידותי למשתמש: הוא מצויד בממשק גרפי להגדרת תצורה אוטומטית, שמבטיח גמישות מרבית בטיפול.
פשוט בחרו באזור המיועד לטיפול בפנים או בגוף והמערכת תגדיר אוטומטית את הפרמטרים הנכונים. לאחר מכן היא תציג את האבזר ואת הטיפול המתאימים.
הצמידו את אלקטרודת ‎ NuEraTightלמשטח העור, כאשר המכשיר מכוון לטמפרטורת יעד ספציפית. הזיזו את האלקטרודה באיטיות בתנועות החלקה או תנועות סיבוביות עדינות, כך שיחמם בהדרגה ובצורה אחידה ובטוחה את פני השטח של העור. נוח מאוד לספק את הטיפול – ונעים מאוד לקבל אותו.
כאשר טמפרטורת העור עולה ומגיעה לטמפרטורת היעד, פליטת תדרי ה-RF מתכווננת אוטומטית כדי לספק חימום מדויק, וזאת בזכות טכנולוגיית APIC. הטיפול מהיר ויעיל. עבור אזורי הפנים נדרשות 10-15 דקות בקירוב, והטיפול באזורי הגוף נמשך כ-20-25 דקות.

העצימו את המטופלות שלכם, כך שיאהבו את גופן

בזכות הספק עוצמתי של 250 ואט, ‎ NuEraTightפועל באופן ייחודי עם יחידה ידנית דו-קוטבית רזיסטיבית אחת ועם שתי יחידות ידניות חד-קוטביות, בשילוב אלקטרודות מסוג ‎Coated Capacitive Energy Transfer (CCET)‎, תוך שימוש בראשי קבלים בשלל גדלים – מקטן ועד גדול מאוד. המערכת מטפלת בכל האזורים במהירות, בצורה בטוחה וביעילות ומספקת תוצאות חלקות למראה טבעי.
לאחר סבב הטיפולים הראשוני, שמיועד להשיג את היעדים, המטופלות יכולות לצפות לזמן השבתה אפסי. בהמשך קל מאוד לשמר את אפקט ההחלקה בעזרת טיפולים משלימים. גישת התחזוקה הזו, שמאפיינת את הטיפול באמצעות NuEra, מבטיחה שהמטופלות יחזרו לקליניקה שלכם ומספקת מראה חלק לאורך זמן.

יחזרו לקליניקה שלכם ומספקת מראה חלק לאורך זמן.

NuEraTight מבוסס על גישה חדשנית בת 2 שלבים להחלקה

שלב 1.
GetSmooth
צאו לדרך עם חבילת טיפולים התחלתית, שמיועדת לתת מענה ליעדי המטופלות שלכם.

שלב 2. StaySmooth
שמרו את התוצאות באמצעות תכנית תחזוקה טיפולית, שתבטיח כי המטופלות יחזרו במהלך השנה.

תוצאות בעלות מראה טבעי לחלוטין

המסע שלכם עם NuEraTight התחיל זה עתה.

אנחנו רוצים שהעסק שלכם יצמח יחד עם ‎ NuEraTight. זו הסיבה שיצרנו חבילת תמיכה, אשר מתחילה כבר עם השיחה הראשונה ואשר תלווה את העסק שלכם עד שתראו תוצאות. אנחנו מספקים חבילת תמיכה שמבטיחה, כי תקבלו את כל ההדרכה הדרושה ואת החומרים הקליניים העדכניים ביותר.

הדרכת צוותים: ומדריכים את הצוות שלכם, כך שבאפשרותנו להעריך את סוגי העור ומצבו וליצור תכנית טיפולים מושלמת עבור כל מטופלת.
המשמעות של הדרכת המומחים הקלינית שלנו היא, שניתן יהיה להתמודד עם הייעוץ והטיפולים בביטחון מלא.

Lumenis.com
ללקוחות יש שאלות רבות בנוגע לאסתטיקה ולטיפולי בריאות המיועדים לנשים. אתר האינטרנט הייעודי שלנו, הממוקד במטופלות, מספק להן את השקט הנפשי והביטחון הדרושים כדי להתקדם עם הטיפול.
אנחנו מתקינים את המערכת

מאתר הקליניקות של Lumenis
אלפי מטופלות מחפשות מטפלים מדי חודש. עזרו להן למצוא את הקליניקה שלכם, על ידי רישום הקליניקה במאתר הקליניקות של Lumenis. אנחנו מנהלים קמפיינים דרך משפיענים, מדיה חברתית וסרטונים ויראליים, במטרה לקדם את המאגר.

שיווק באמצעות שיטות עבודה מומלצות

הנציג האישי שלכם ב-Lumenis יוכל לשתף עמכם תכניות שיווק, שניתן יהיה להתאים לעסק שלכם. תכניות אלה כוללות מבחני ביצועים שנמשכים 90 יום וכן תכניות נאמנות ומבצעי קידום.

מתגו את הקליניקה שלכם
כלקוחות של Lumenis, תיהנו מגישה לפורטל הרופאים של Lumenis. כאן תמצאו חומרים כמו עלונים וכרזות. בנוסף, תיהנו מגישה לשפע של מידע קליני ומידע אודות מוצרים.

המשאב רב הערך ביותר שלכם

הנציג הייעודי שלכם נמצא במרחק של הודעת דואר אלקטרוני, הודעת טקסט או שיחת טלפון. אנחנו רוצים שתרגישו חלק ממשפחת Lumenis, לכן אל תהססו לפנות אלינו בכל עת. תמיד נעשה כמיטב יכולתנו כדי לחזור אליכם בתוך 24 שעות.