טיפול בצלוליט

צלוליט הינה גבשושיות על העור כתוצאה מהצטברות לא אחידה של שומן תת עורי. תופעה זו שכיחה בעיקר אצל נשים ובאזור המותניים, הירכיים, זרועות והישבן לרוב קיים אצל נשים מאמצע שנות ה20 ומעלה.

% 75  מהנשים סובלות מצלוליט  (לגברים אין צלוליט, לגברים יש עור עבה יותר, כמו כן  הרקמת חיבור שמעגנת את החיבור בין העור לשריר שונה בין גברים לנשים, בנשים: רקמת חיבור ורטיקלית שמתרופפת עם הזמן  בנוסף לשקיעת שומן שמצטבר בחללים אלו והירידה באלסטיות של הסיבים – יוצרת תוצאה מנוגדת:  מצד אחד ניפוח מקומי של השומן וחוסר אלסטיות של הסיבים יוצר גומות ולכן המראה תפוז.

טכנולוגיית Multi  contur  100   מספקת פתרון ייחודי לטיפול רב שכבתי  בבעיית הצלוליט. שילוב של טכנולוגיה זו עם טכנולוגיית רטט מספקת את הפתרון האולטימטיבי לחימום הרקמה השומנית הרעדתה ופיזורה במערכת הלימפה  תוך מספר מועט של טיפולים ניתן לראות בתוצאה ברורה של הפחתה ניכרת של הצלוליט.

כיצד עובד הטיפול

טיפול בצלוליט  פירוק הכיס השומני: פירוק הכיס השומני והחלקת העור מתבצע ע"י רטט ברקמה השומנית וחימום רקמות בעומקים השונים, ע"י כך נוצר פירוק של כיסי השומן, בנוסף מתקבל אפקט של המרצת מחזור הדם, חילוף חומרים מוגבר, וניקוז השומן  והרעלים בגוף.

למי מתאים הטיפול בטכנולוגיית  MULTI CONTUR 100 

הטיפול מיועד לנשים בכל הגילאים 

מטפל בכל צבעי העור  

ניתן לטפל בכל עונות השנה 

טיפול מתאים לצלוליט בשלב מפושט או מקומי (לרוב בצידי הגוף, אגן וירכיים  ויתחיל מגיל מוקדם)- בעיה אסטטית

צלוליט כואב או דמו ג'לי  יופיע לאחר גיל 30 וברוב חלקי הגוף– בעיה פתלוגית  

ניתן לטפל בכל איזורי הגוף  

הטיפול הינו חימום וביצוע מסאז לימפטי בו זמנית, המסת הצלוליט וניקוזו  במערכת הלימפה  

 הכנה לטיפול 

  • מילוי טופס רפואי 
  • העור צריך להיות רגוע ולא מגורה 
  • יש לשתות לפחות 2 ליטר מים יום קודם לטיפול, באותו היום וביומיים לאחר מכן   
  • יש להישקל למדוד BMI לפני תחילת הסדרה  
  • הקפדה על תפריט מזון מאוזן ללא ריבוי בפחמימות ושומנים
  • יש להימנע משתייה מתוקה 

מהלך הטיפול

טיפול אורך בין 30 ל60 דקות בשילוב של שני  מכשירים

סדרת טיפולים הינה בין 10 ל- 12 מפגשים, פעמיים בשבוע

טיפולי תחזוקה פעם בחודש, לאחר מכן פעם בחודשיים ולבסוף פעם בחצי שנה

לאחר הטיפול 

במהלך 48 השעות שלאחר הטיפול, הגוף סופח את הנוזל השומני חזרה אל תאי השומן, כמות השומן אשר תיספח חזרה אל התאים תהיה קטנה מהכמות אשר השתחררה מהם במהלך הטיפול, מכיוון שהגוף עשה שימוש בחלק מאותה כמות שומן כמקור אנרגיה זמינה.

כאשר תאי השומן פחות מלאים, הם קטנים, ומתרחקים זה מזה, כתוצאה מכך הלחץ על הקפילרים פוחת, כאשר הלחץ על הקפילרים פוחת– זרימת הדם דרך הקפילרים משתפרת, דבר המוביל לשיפור בקצב המטאבוליזם. שיפור במטאבוליזם של התאים באיזור המטופל מאפשרת התחדשות מהירה יותר של תאי העור ומכאן שיפור במראה ובמרקם העור.