טכנולוגיית RF

טכנולוגיה פורצת הדרך מבית לומניס RF TriPollar

פועלת להתחדשות מפעילה של סיבי קולגן ואלסטין, על ידי אספקת אנרגיית RF ממוקדת בצורה בטוחה ויעילה, גרימת חימום מבוקר של הדרמיס העמוקה.

DMA ™ הפעלת שרירים דינאמיים, מוליך בתנועה המפעיל זרם חשמלי עבור לא פולשני , גירוי SMAS לחיטוב והרמת שכבת SMAS ליצירת אפקט "מתיחת פנים" וחיטוב ועיצוב של קבוצות שרירים באזור הטיפול.

™ Hybrid Energy ™ הפעלת תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף על ידי יישום אבלציה של אלקטרודות דקות במיוחד בעזרת RF, ואחריו זרם גלווני לרקמה ליצירת אפקט לא תרמי ליצירת תעלות מיקרו לעורר פצעי מיקרו מבוקרים, ובכך לעודד יצירת עור חדש ובריא.

™ TriFractional ™ החלת מגע RF ו- ablation pin -point עם חימום נפחי מבוקר להשגת התחדשות העור והתחדשותו באמצעות תהליך ריפוי הפצעים, וכתוצאה מכך שיפור מרקם העור וחידודו.

טיפול Legend M²

טיפול סינרגי ייחודי של Legend M² משלב חימום מאקרו-נפחי של רקמות עם TriPollar® RF וחימום מיקרו מדויק של מוקדים באמצעות אלקטרודות דקיקות אולטרה-דק בעזרת Hybrid Energy כדי להפוך את רצונם של מטופליכם למציאות.

טיפול LEGEND  M² מאומת על ידי ניסיון קליני, כפי שפורסם במאמר מאת סטיבן ד. שפירו "VoluDerm ™* טכנולוגיית מיקרו-מחט לטיפול בבעיות עור וקמטים-ניסיון קליני ראשוני".

הטיפול ב- Legend M² מגיע לשכבות רבות של העור, ומציג מגוון רחב של פתרונות לחידוש העור ולהשראת התחדשות, כמו גם הפחתת קמטים.

RF  במיקרונידלינג

היתרונות של RF Microneedling

Micro-needling (הידוע גם בשם טיפול אינדוקציה של קולגן) הוא טיפול זעיר פולשני אשר נעשה בו שימוש במשך עשרות שנים לחידוש העור. מכשיר בעל מחטים או סיכות עדינות יוצר פנצ'רים זעירים בשכבה העליונה של העור, מה שגורם לגוף ליצור קולגן ואלסטין חדשים. התוצאות יכולות לכלול מרקם ותקיפות משופרים, כמו גם צביעת עור מחדש. מחט מיקרו-RF מוסיפה את האלמנט של אנרגיית תדר רדיו להליך המיקרו-מחט המסורתי. אנרגיית ה- RF מועברת באמצעות מחטים קטנות אל הדרמיס. בנוסף ליתרונות שנראים עם הפגיעה במיקרו המסופקים על ידי המיקרו-אדינס המסורתיים, מיקרו-מחט RF מספקת גם אנרגיית RF עמוק לתוך הדרמיס ומשפרת עוד יותר את הידוק העור והפחתת הצלקות.

כיצד פועל מיקרו-מחט (RF)?

אנרגיית ה- RF מחממת את שכבות העור הבסיסיות, וגורמת להיצרות ולהידוק העור, כמו גם לגירוי של ייצור הקולגן והאלסטין. מכיוון שאנרגיית ה- RF מועברת בצורה כה עמוקה, היא יכולה לייצר תוצאות מהירות יותר ודרמטיות יותר.

פתרון לומניס:

 ™ Hybrid Energy ™ שלא כמו שאר הטכנולוגיות בשוק, Hybrid Energy ™ אינו משתמש במחטים כדי לנקב את העור ולהעביר אנרגיית RF לתוך הדרמיס לאחר החדרת המחטים במלואן. במקום זאת, Hybrid Energy ™ משתמשת במערך של אלקטרודות דקיקות במיוחד, אשר מנפחות תרמית את פני השטח החיצוניים של העור כדי להגיע לדרמיס העמוקה. האלקטרודות הדקות במיוחד יוצרות מיקרו-ערוצים באמצעות אבלציה RF כדי לגרום לפצעי מיקרו מבוקרים ולנזק תרמי. בעקבות שלב אבלציה של RF, פליטת זרם גלווני עמוק בתוך הדרמיס יוצרת תגובה כימית סביב כל קצה אלקטרודה דק במיוחד בתוך הדרמיס. שילוב פטנט זה של אבלציה תרמית (RF) וכימית (זרם גלווני) מוביל לתהליך ריפוי פצעים המחדש עור צעיר וחלק יותר למראה.

שימוש באלקטרודות הדקיקות ביותר בשוק (0.15 מ"מ ø), אבלציה חלקה זו בעזרת RF גורמת להפחתת כאבים והשבתה.

אמנם אין דימום, וכאבים מזעריים עם Hybrid Energy, אך המטופלים משיגים תוצאות גלויים מהטכנולוגיה שלה שמספקת אנרגיית RF ממשטח העור דרך הדרמיס העמוק. עיצוב הקצה החכם הייחודי מאפשר הפצה אחידה של אנרגיית RF בין האלקטרודות למשטח הקצה. עיצוב זה מפחית את הסיכון לתופעות לוואי וקשות ובלתי צפויות במקביל ליצירת אזורים של נזקים אבלבלטיביים ותרמיים. קיימות מספר תצורות קצה חד פעמיות, השונות באורך, ברוחב ובצפיפות, כדי להבטיח גמישות ליצירת האפקט הקליני הרצוי.

הטיפול מתאים לכל סוגי העור בהליכים דרמטולוגיים הדורשים אבלציה וחידוש עור.

™ TriFractional ™ זמין עם המוליך ™ Hybrid Energy ™, ה- TriFractional ™ משתמש בסיכות אלקטרודות RF לחידוש עור שטחי, באמצעות אבלציה נקודתית עם חימום נפחי מבוקר. בניגוד ל- Hybrid Energy ™, טיפול זה שטחי יותר למרקם והוא קשור לזמן השבתה ותחושה גבוהה יותר מאשר ל- Hybrid Energy ™. הטיפול משיג חידוש עור והתחדשות של רקמות באמצעות תהליך ריפוי פצעים, וכתוצאה מכך שיפור ומרקם העור.

פרוטוקול שילוב: Legend M² ™ VoluDerm ™ משולב באופן אידיאלי עם חימום רקמות מאקרו-נפחי TriPollar® RF באמצעות טיפול משולב Legend M2 ™. שתי הטכנולוגיות מכוונות לשכבות עור שונות בנפרד ובסינרגיה בטיפול אחד.