טכנולוגיית NDYAG

לייזר Nd: YAG 1064nm- טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת מבית לומניס

לייזר Nd: YAG 1064nm הוא לייזר  במצב מוצק המסוגל לייצר אורך גל  הקרוב  לאינפרא אדום   חודר לעומק  העור ונספג בקלות על ידי המוגלובין וכרומופורים מלנין. הלייזר הינו קריסטל מעשה ידי אדם   (נויטמיום מסומם נטריום אלומיניום נופך) ומיוצר למצב מוצק . הלייזר  נשאב על ידי מנורה בעוצמה גבוהה ומונח בתהודה (חלל המסוגל להגביר את עוצמת הלייזר) . על ידי יצירת משך דופק ארוך משתנה וגודל נקודה מתאים, ניתן לחמם באופן משמעותי רקמות עור עמוקות, כגון כלי דם גדולים ונגעים בכלי דם.   

אנרגיית הלייזר של YAG נספגת באופן סלקטיבי ברמות העמוקות יותר של הדרמיס ומאפשרת טיפול בנגעים וסקולריים עמוקים יותר כגון טלנגיאקטזיות, המנגיומות וורידי רגליים. אנרגיית הלייזר מועברת באמצעות פולסים ארוכים המומרים לחום ברקמה. החום משפיע על כלי הדם של הנגעים. בנוסף, ה- Nd: YAG לייזר יכול לטפל ברמה שטחית יותר; על ידי חימום העור התת-עורי (באופן לא-אבלטיבי) הוא מעורר ניאו-קולגנזה המשפרת את מראה קמטי הפנים.

שילוב של תכונות הטבעיות של הלייזר תוכנה  מותאמת אישית (לפי נתוני מטופל ) וחלונית קירור (לשמירה על בטיחות המטופל והעלאת יעילות הטיפול ), מקנים לידית הלייזר את המוניטין הרב שלה.

טכנולוגיית ה MSP Multiple Sequential Pulsing
מאפשרת טיפול יעיל יותר ובטיחותי יותר , ניתן לראות במסך המשתמש כיצד הפוס מחולק למספר פולסים כך שבין כל שני פולסים יש זמן לעור להתקרר, דבר זה מאפשר מתן פולס חזק יותר באופן בטיחותי.