הצרת היקפים

עודף שומן צלוליטיס נגרמים עקב הגדלה של תאי שומן היפודרמליים ושינוי של רקמת חיבור. למרות שיפור קליני משמעותי ניתן להשיג באמצעות הליכים כירורגיים, הכרוכים בסיכון. יש ביקוש גובר לפתרונות ללא כאבים,  לא פולשני. טכנולוגיית ה RF מציעה  פתרון הדרגתי ומצטבר לעיצב הגוף על ידי השפעה הן על רקמות החיבור והן על השומן. הטיפולים גורמים להתחדשות קולגן מוגברת וחילוף חומרים של שומן מגורה בתהליך קליני בטוח ונטול כאבים . ההליך המתבצע הוא הפחתת היקף הגוף הלא כירורגית והליפוליזיס. טיפולים אלה מספקים הפחתת היקף צנועה וזמנית בלבד, דורשים טיפולים מרובים להשפעה, מספקים תוצאות לטווח קצר ועשויים לדרוש טיפול תחזוקתי. המטרה היא להגיע להקל על התכווצות סיבי קולגן, מוצק ולשפר את מרקם העור , החדרת אנרגית RF הממורת לחום וביחד  עם החלת עיסוי  משפר את זרימת הדם והלימפה וניקוז פסולת מטבולית. מתקבל  מראה עור חלק יותר  והתכווצות של השכבה התת עורית .     

הצלוליט הינו הצטברות של שומן ונוזלים הממוקמים מתחת לשכבת העור הראשונה (אפידרמיס)– בשכבות הדרמיס וההיפודרמיס, ומסודר במעין חדרים אשר מופרדים אחד מהשני על ידי סיבי הקולגן האנכיים וסיבי האלסטין המקבילים (מה שמקנה לצלוליט את המרקם והמראה הגבשושי).

השומן התת עורי הינו תוצר של עלייה ברמות הקורטיזול (הורמון האחראי על המתח הנפשי), או לחלופין תוצאה של תזונה לא נכונה. השומן נמצא בין השרירים לעור השומן הזה מחולק לשתי שכבות המופרדות ברקמת חיבור: שכבה "שטחית" הקרובה יותר לעור, ושכבה "עמוקה" הקרובה יותר לשרירים.

הן שכבת הצלוליט והן שכבת השומן ממוקמות המרחק של 5 עד 15 מ"מ מתחת לפני העור.

טכנולוגיית MULTI COUNTUR 100 לטיפולים רב שכבתיים

בטכנולוגיית skin-E ניתן להגיע לשכבות השונות של מיקום הצלוליט והשומן וזאת בהתיחחסות לכל איזור טיפול בנפרד. האפקט של קרינה רב שכבתית מורכב משילוב של חמש טכנולוגיות יעילות ובטוחות.

פעולת טכנולוגית SKIN-E                                               

 • RF– טכנולוגיית ה RF גורמת לתזוזה מהירה של תאי המים בשומן ויוצרת חיכוך המפריד את הטריגליצרידים (המרכיבים העיקריים בשומן) מתאי השומן. אנרגיית RF בעוצמה של 1-10M יכולה לחדור 4-15 מ"מ משכבת העור ובכך מובטח לנו פיזור של החום על שלושת שכבות העור בצורה שווה. לאחר החימום האזורי בזמן הטיפול תאי השומן מסודרים בצורה צפופה יותר, פעולה זו מעודדת צמיחת קולגן חדש אשר מונע עור רפוי לאחר טיפולי הרזיה.
 • IR 940nm– קרני האינפרא אדום חודרות עד לשכבת השומן ומחלישות את דפנות תאי השומן, מצב זה גורם לשתי תופעות:
  -מאפשר מעבר של חומצות שומן, מים וגליצרול לחללים האינטרסטיציאלים, פעולה אשר גורמת לחילוף חומרים מוגבר שתפקידו הוצאת השומן העודף מהגוף.
  -סידורם מחדש של תאי השומן המוחלשים בצורה צפופה ואסטטית ללא עור עודף אשר נגרם מהפחתת משקל.
 • אולטראסאונד– המסת שומן בעזרת גלי קול (אולטראסאונד) נקראת גם ליפוליזה (פירוק חומצות שומן). גלי הקול מוחדרים לגוף בתדר של כ- 40KHz ופוגעים ברקמות השומן, כאשר גלי הקול פוגעים ברקמות השומן הם גורמים לזעזוע של הרקמות, לפיצוץ ממברנות האדיפוציטים (תאי השומן) ולשחרור מיקרו בועיות אויר המרכיבות את רקמות השומן. האויר וחומצות השומן שהתפרקו במהלך הטיפול מפונים מהגוף על ידי המערכת הלימפתית.
 • רולרים חשמליים– הרולרים החשמליים משולבים בידית במקביל לטכנולוגיות האחרות (RF, IR, אולטראסאונד) וזאת כדי להגדיל את אפקטיביות הטיפול. הרולרים עושים עיסוי עדין לאיזור המטופל ובכך יוצרים זרימת דם מוגברת, חילוף חומרים ועיצוב תאי השומן המטופלים בצורה אסטטית וצפופה.
 • ואקום– הואקום משולב בידית גם כן במקביל לשאר הטכונולוגיות ותפקידו הוא להעצים את הטיפול. בזמן תת-לחץ האיזור המטופל מתחמם יותר ומגביר את האנרגיות המוקרנות לגוף (IR, RF, אולטראסאונד) מה שיוצר אפקט מקסימלי של המסת שומנים, הצרת היקפים, העלמת צלוליט ומיצוק העור.

באמצעות טכנולוגיית טכנולוגיית skin-E התוצאה מובטחת ונקבל  

 • הפחתה משמעותית בשומן הגוף.

 • ירידה בהיקפי הגוף.

 • המסת שומן עודף.

 • עיצוב והצרת הגוף.

 • הפחתה משמעותית ב צלוליטיס.

 • הסרת חסמים מתעלות ומנתיבים מחזוריים.

 • חיזוק מערכת חילוף החומרים.

שילוב של מספר טכנולוגיות במהלך הטיפול מגדיל את אפקטיביות הטיפול ומקטין את זמן הטיפול.

סדרת טיפולים תתפרס על פני 5-10 מפגשים (ניתן לראות תוצאות לאחר 2-3 מפגשים).

יש להמתין בין 48 ל 72 שעות בין טיפול לטיפול.

צרו קשר  עוד היום לקבלת הפתרון המתאים לכם ,כולל  מודל עסקי להחזר השקעה .