אודות החברה שלנו

חברת סקין קר 360 היא המשווקת הבלעדית של חברת לומניס בישראל. אנו גאים להוביל בתחומינו בכל מה שקשור לשירותי הדרכות, ייצור, ייבוא ויצוא של מערכות לתחום הקוסמטיקה, האסטתיקה והדרמטולוגיה. עיקר המטרה של החברה היא לספק מענה נרחב ומקיף לקליניקות השונות, ולהבטיח אמינות ואיכות במוצריה.

הצוות המקצועי שלנו מורכב ממהנדסים בעלי ניסיון רב בתחום התפעול והשירות, וממדריכות קליניות מקצועיות. אצלנו נכנסים לעומק ומעניקים לכם את כל מה שאתם צקוקים לו באופן מקיף, כי כדי להצליח בתחום זה עליכם להיות מיומנים ובעלי ידע רב הן בתיאוריה והן במעשים.

חברתנו גאה לספק לכם את הטכנולוגיות הטובות בעולם כבר למעלה מעשור והקמתה התרחשה מתוך צורך גדול לשירות אדיב ומקצועי לקליניקות השונות השונות.  אנחנו נלהטים לספק פתרונות איכותיים ומקצועיים בכל תחומי היופי.

המודל העסקי שלנו מבוסס על מטרה אחת והיא רווחיות הדדית. זאת אומרת שהלקוחה נדרשת לשלם על המוצר או השירות רק לאחר שהיא מקבלת אותו ומרוצה ממנו. אנחנו מאמינים כי רווחיות הדדית היא הדרך היחידה לבנות יחסים אמיתיים ואמינים עם לקוחותינו.

ניתן למצוא בחברתנו מגוון מחלקות, כולן מיועדות לספק שירות מקיף ואיכותי ללקוחותינו. יש לנו מחלקות שירות, הדרכות קליניות, שיווק, עסקיות, טכנולוגיות, מכירות וניהול תיקי לקוח, פיתוח הנדסי, ייצור, רכש, לוגיסטיקה, הנהח"ש ומנהלה. בכל פנייה של לקוח אלינו, היא מופנית אל מחלקת התחום הרלוונטית ומקבלת טיפול מלא ומקיף.

המטרה שלנו היא לשלב בין יכולת טכנולוגית ייחודית, לאיכות מוצר ושירות מקיף ללקוח. לכן, חברתנו נקראת סקין קר 360, מכיוון שהפתרון שאנחנו מציעים ללקוח הוא מלא ומקיף בכל התחומים השונים שעלינו לספק ללקוחותינו.